+48 75 610 69 33 rezydencja@sunnyhill-karpacz.pl
PL EN DE
Rezydencja

Rezydencja Sunny Hill w Karpaczu

czytaj więcej

Blisko piękna przyrody

W Rezydencji Sunny Hill w Karpaczu łączymy przestrzenność apartamentów z wygodami hotelu. U nas zaznasz luksusu i wygody w zupełnie nowym wydaniu.

Daleko od natłoku codziennych spraw i szarej rzeczywistości, za to w otoczeniu Karkonoszy – delektuj się atmosferą wypoczynku w naszym hotelu. Dążymy do tego, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych Gości, a ich realizacja jest dla nas największą satysfakcją. A wszystko po to, aby nasi Goście mogli poczuć różnicę pomiędzy zwykłym a niezwykłym…

# #

Dla naszych Gości przygotowaliśmy apartamenty o powierzchni 40 i 80 m2 oraz bardzo wysokim standardzie wykończenia. Każdy z nich podzielony jest na część wypoczynkową i sypialnianą, a części te uzupełnione są o prywatną łazienkę i w pełni wyposażony aneks kuchenny. Ponadto w naszych apartamentach czekają na Państwa takie udogodnienia, jak: telewizor LED 42’’, bezprzewodowy Internet czy elegancki kominek. W naszej rezydencji możecie też Państwo korzystać z innych atrakcji, w tym centrum SPA oraz sali bilardowej.

Wyposażając nasz hotel, zadbaliśmy przede wszystkim o to, aby zaaranżować nasze apartamenty jako przestronne, funkcjonalne i jednocześnie przytulne. Chcemy, aby przebywający w nich Goście mieli zapewnione poczucie prywatności. Z tego powodu zdecydowaliśmy się też na budowę niewielkiego ośrodka, znacznie różniącego się od olbrzymich kompleksów hotelowych powstających obecnie.

# #

Hotel na rodzinne wakacje

Nasz hotel jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje, co zostało potwierdzone wyróżnieniem w VI Edycji programu Hotel Przyjazny Rodzinie. Z myślą o najmłodszych Gościach wyposażyliśmy naszą rezydencję w łóżeczka, krzesełka, przewijaki i wiele innych przedmiotów przydatnych przy opiece nad dziećmi.

Hotel w Karkonoszach

Niewątpliwą zaletą naszego ośrodka jest jego lokalizacja. Hotel położony jest u stóp Karkonoszy, co pozwala cieszyć się bliskością gór i korzystać z aktywnych form wypoczynku. Zachęcamy do rezerwowania miejsc w naszej rezydencji – zarówno na rodzinny pobyt, jak i koleżeńskie wypady.

# #
Polecane Pakiety
VOUCHER - Zrób prezent ZOBACZ WSZYSTKIE PAKIETY
Sunny Hill Rezydencja, ul. Wilcza 3B, 58-540 Karpacz
ZNAJDŹ NAS NA:
hotelsystems.pl

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania

„Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.